Oceľové konštrukcie hál bez plachtoviny

Aj napriek tomu, že sa primárne zameriavame na predaj plachtových hál alebo prenájom hál, mali sme veľmi veľký dopyt aj po samostatných oceľových halových konštrukciách. Vzhľadom na tento dopyt, sme sa rozhodli do nášho sortimentu produktov zaradiť aj samostatné oceľové/železné konštrukcie hál, bez PVC plachiet.

Takéto oceľové konštrukcie bez plachty sú vhodné pre celoročné využitie v exteriéri. Naše konštrukcie hál sú flexibilné a prispôsobiteľné vašim potrebám. Môžete si vybrať z rovnakých rozmerov, ako máme v ponuke plachtových hál. V prípade, že potrebujete dlhšiu halu, ako máme v ponuke, nie je to pre nás žiaden problém. Dĺžku haly vám vieme modulovo predlžovať po 2 metroch. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte.

Prvotriedne oceľové konštrukcie hál

Tieto oceľové trubkové konštrukcie majú povrchovú pozinkovanú úpravu, čo zabezpečí odolnosť voči hrdzi a korózii. Naše konštrukcie hál prešli aj statickými skúškami a taktiež k nim máme aj všetky potrebné certifikáty. Práve vďaka tomuto prevedeniu je ich životnosť až 25 rokov.

Okrem toho si môžete tieto železné/oceľové konštrukcie hál opláštiť širokou škálou materiálov podľa toho, na čo budete túto konštrukciu využívať. Opláštiť sa dá napríklad pomocou trapézových plechov, rôznych fólií (v prípade, že vám bude slúžiť ako skleník), sietí a ďalších. Takto postavené a opláštené oceľové konštrukcie hál môžete použiť napríklad v záhradníctve na pestovanie, na chov zvierat alebo podľa vašich potrieb.

Výhody našich oceľových konštrukcií hál

 • Kvalitne spracovaný materiál konštrukcie hál, ktorý je vyrobený z oceľových trubiek, ktorých povrch je pozinkovaný, vďaka čomu je konštrukcia odolná voči meteorologickým vplyvom.
 • Možnosť výberu z viacerých rozmerov oceľových konštrukcií hál, kde dĺžku vieme podľa vašej potreby upravovať modulovo vždy po dvoch metroch.
 • Veľkou výhodou je aj montáž. Konštrukcie takýchto hál sú navrhnuté tak, aby bola ich montáž a demontáž jednoduchá a rýchla. Takže v prípade potreby si ich viete flexibilne prenášať na iné miesto.

Montáž oceľových konštrukcií hál

Veľmi častou otázkou, ktorú dostávame je aj priebeh montáže. Tak ako sme už spomínali, montáž a demontáž je veľmi jednoduchá. Avšak, dôležité je aj samotné kotvenie. Takáto konštrukcia haly sa dá ukotviť viacerými spôsobmi. Najčastejšie však kotvíme haly:

 • Do zeme alebo asfaltu – na kotvenie konštrukcie haly do zeme alebo asfaltu sa často používajú kotviace roxory, ktoré sa zakopávajú do zeme alebo upevňujú do asfaltu. Tieto roxory zabezpečujú robustnú kotvu a pevné kotvenie.
 • Do betónu – v tomto prípade sa používajú závitové tyče alebo prievlačné kotvy. Tieto kotvy sú zasadené do predvŕtaných otvorov v betóne a potom zabetónované, čím poskytujú pevné a spoľahlivé kotvenie.

V prípade, že chcete konštrukciu haly postaviť na nerovnom povrchu, odporúčame vám pred samotnou montážou tento povrch zrovnať.

Halu a jej konštrukciu si môžete postaviť svojpomocne. To znamená, že pri montáži budete postupovať podľa priloženého návodu, ktorý je v slovenskom jazyku.

V prípade, že si budete vykonávať montáž svojpomocne, vieme vám podľa dohody poskytnúť aj človeka (montáž majstra), ktorý bude na celý proces stavania konštrukcie haly dozerať.

Pokiaľ máte záujem, vieme montáž konštrukcie hál zrealizovať kompletne aj my, prostredníctvom našich technikov. Čo sa týka času, za ktorý sme schopní vám halu postaviť, je to samozrejme individuálne, nakoľko samotná dĺžka montáže vychádza z veľkosti. Zvyčajne však montáž konštrukcie haly dokončíme v priebehu jedného až dvoch dní.

Prečo si vybrať naše oceľové konštrukcie hál

 • Sme najväčším predajcom plachtových hál a konštrukcií hál na Slovensku, takže vám dokážeme poradiť, pomôcť a zodpovedať vám na všetky vaše otázky.
 • Zabezpečíme vám vlastnú dopravu našimi autami, takže sa nemusíte obávať, že sa dodanie konštrukcie haly z dôvodu prepravy predĺži.
 • Hagro je na trhu už od roku 2018, takže máme bohaté skúsenosti s realizáciami hál na Slovensku a v zahraničí. Konštrukcie našich hál, ktoré nájdete v ponuke sú vyrobené z kvalitných materiálov, avšak aj napriek tomu vám garantujeme trojročnú záruku.
 • V prípade záujmu o oceľové konštrukcie hál bez plachtoviny nás môžete kontaktovať.

Naše oceľové konštrukcie hál

Zaujali Vás naše produkty?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

  Pri zaslaní konkurenčnej ponuky GARANTUJEME NIŽŠIU CENU.