Financovanie s 0% akontáciou

Predbehnite konkurenciu s najmodernejším vybavením, flexibilne a za prijateľné ceny.

Užite si slobodu a urobte správnu vec okamžite. V prípade Classic leasingu si stačí zvoliť preferované obdobie základnej doby leasingu bez nutnosti voľby spôsobu ukončenia a ste pripravení ísť na to.

Čo z toho máte? Istotu, ktorú potrebujete na plánovanie, malé leasingové splátky a slobodu neskoršej voľby spôsobu ukončenia leasingu.

Prečo je financovanie cez nás dobrá voľba?

Výhody financovania

1. 0% akontácia

Výhodné financovanie s 0% akontáciou len u nás.

2. Flexibilne

Dĺžka zákadnej doby leasingu 6 až 60 mesiacov. Výber je na vás.

3. Ľahké plánovanie

Fixné mesačné leasingové splátky – cenovo dostupné a ľahko naplánovateľné.

4. Osobne

Leasing na mieru s našimi osobnými poradenskými službami.

5. Aktuálne

Vďaka vysokej flexibilite obmeníte zariadenia vždy včas.

Financujte s nami

Pre vaše podnikanie je dôležité mať istotu, ktorú potrebujete na vypracovanie plánov, ale zároveň aj flexibilitu. To isté by malo platiť aj pre financovanie. Pri Classic leasingu používate zariadenia počas dohodnutého obdobia leasingu, avšak bez povinnosti odkúpenia po ukončení leasingu.

Na konci základnej doby leasingu sa môžete rozhodnúť, či ukončíte zmluvu a zariadenie vrátite alebo ho odkúpite za aktuálnu trhovú hodnotu. Prípadne si môžete svoju zmluvu predĺžiť a naďalej využívať osvedčenú technológiu.

Leasingová spoločnosť prevádza  na vás všetky práva vyplývajúce zo záruk (záruky predajcu a výrobcu). To znamená, že ak sa vyskytnú chyby, alebo je potrebné uplatniť reklamáciu, nemusíte strácať čas a riešiť to cez leasingovku. Namiesto toho môžete ísť priamo ku nám ako predajcovi.