Časté otázky

VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

Máme predaných viac ako 450 hál na Slovensku, viac ako 200 rozmerov skladom, rýchle dodanie, telefonické poradenstvo, v prípade potereby aj kompletná montáž.

Konštrukcia 20 rokov +, plachtovina 650g 15-20 rokov, plachtovina 900g 20-25 rokov.

Ide o hrúbku nánosu PVC vrstvy. 900g plachtovina má cca o 5 rokov dlhšiu životnost. Pri halách šírky 10m,12m a viac dodávame už v štandarde 900g plachtoviny. Haly šírky 6m a 9m sú v 90% prípadoch kupované zákazníkmi v 650g vyhotoveniach.

Svojpomocne – zákazník si rieši stavbu haly sám za pomoci návodu na montáž, ktorá je súčasťou haly. Montáž majster – Zákazník dodá počet ľudí podľa vzájomnej dohody a my poskytneme montáž majstra s náradím potrebným k realizácii, ktorý bude dohliadať na výstavbu haly. Kompletná montáž- Zrealizujeme komplet montáž na kľúč.

Trvanie montáže je individuálne, záleží od veľkosti plachtovej haly. Väčšinu hál dokážeme zmontovať v priebehu 1-2 dní.

Áno, zákazník si môže osvetlenie prichytiť o konštukciu.

Biela plachta prepúšta viac svetla, v lete je v nej menej teplo. Zelená plachta je využívaná v oblasti poľnohospodárstva -viac zapadá do prostredia.

Ak cez zimu napadne na halu viac ako 10cm súvislej vrstvy snehu, tak treba tupým predmetom pobúchať po plachte z vnútra, aby sa sneh skĺzol, predídete tak nadmernému opotrebovaniu plachty, ktoré skracuje jej životnosť a v extrémnych prípadoch sa môže pod veľkou ťarchou snehu aj poškodiť.

Možností kotvenia sú buď do zeme a asfaltu, kde sa používajú kotviace roxory, alebo do betónu a kde sa používajú závitové tyče/ prievlačné kotvy

Ideálne je danú plochu zrovnať.

Vysokozdvižný vozík v prípade, že sa jedná o menšiu halu dá sa zložiť aj ručne.

Záleží od toho o aké vyhotovenie haly ide, ale pohybujú sa od 400-2000 kg.

Haly šírky 6m a 9m sú oblúkové a haly šírky 10m, 12m a viac majú tvar konštrukcie ‘’A’’.

Od 1 do 7 pracovných dní.

Samotnú halu, nezahŕňa dopravu, montáž ani kotvenie do betónu.

Atypické haly bohužiaľ nerobíme, ale máme veľa druhov hál, po zaslaní vášho rozmeru sa skúsime k nemu čo najviac priblížiť a navrhnúť tak pre Vás ideálne riešenie.

V prípade poškodenia sa dá zvariť alebo použiť PVC záplata.

Podľa zákona pre fyzickú osobu 2 roky a 1 rok pre právnickú osobu.

Áno, bude to nacenené individuálne.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára nižšie