Haly šírky 6m
Zobraziť
Haly šírky 6m
Zobraziť
Haly šírky 9m
Zobraziť
Haly šírky 9m
Zobraziť
Haly šírky 10m
Zobraziť
Haly šírky 12m
Zobraziť
Haly šírky 15m
Zobraziť
Haly šírky 18-21m
Zobraziť
Oblúkové haly
Zobraziť
Plachtové garáže
Zobraziť
Stanové haly
Zobraziť
Prístrešky pre zvieratá a seno
Zobraziť
Prístrešky pre kontajnery
Zobraziť
Oceľové konštrukcie hál
Zobraziť
Atypické haly
Zobraziť

Plachtové haly sú stavebné konštrukcie, sklady, ktoré sa skladajú z kovových rámov alebo konštrukcií a sú prekryté kvalitnou a odolnou PVC plachtou. Tieto plachtové haly sú navrhnuté tak, aby vám poskytli buď dočasné alebo trvalé krytie priestoru v rôznych prípadoch. Vďaka flexibilite je možné plachtové haly jednoducho zmontovať a demontovať a prenášať na iné miesto, podľa potreby. Taktiež vás pri plachtových halách a ich výstavbe nelimituje terén. Plachtová hala sa môže postaviť na pevnom povrchu, a rovnako tak aj v prípade nespevneného podložia.

Na trhu sme už od roku 2018 a sme najväčší predajca plachtových hál na Slovensku. Môžeme sa pochváliť už s viac ako 500 realizáciami hál, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Maďarsku, Poľsku, Českej republike, Nemecku, Chorvátsku, Rakúsku, Portugalsku. Vďaka tomu, že zabezpečujeme vlastnú dopravu si môžete byť istý, že vám plachtovú halu doručíme čo najskôr, a taktiež sa dokážeme aj veľmi flexibilne prispôsobiť vašim požiadavkám ohľadom termínu dodania.

Plachtové haly od profesionálov

Kvalitné a odolné materiály

Konštrukcie plachtových hál od Hagro.sk sú vyrobené z pozinkovanej ocele, ktorá je zakrytá odolnou a kvalitnou PVC plachtou, skladajúcou sa až z troch vrstiev. Vďaka plachtám z PVC sa plachtové haly môžu pýšiť nepremokavosťou, odolnosťou voči vetru, UV žiareniu.

Cena plachtových hál a poradenstvo

Zabezpečíme vám kvalitné plachtové haly, ktorých cena bude pre vás viac než prijateľná. Vďaka naším veľkoobjemovým nákupom vám dáme tú najlepšiu cenu za plachtovú halu na trhu. Okrem toho neposkytujeme len predaj, ale vďaka telefonickému poradenstvu sme vám k dispozícii po celý čas. Taktiež sme pripravení pomôcť vám aj s kompletnou montážou plachtovej haly.

Rýchle dodanie a výstavba plachtových hál

Vďaka kúpe plachtových hál od Hagro si môžete byť istý, že vám vašu plachtovú halu doručíme v priebehu 1 až 3 dní, nakoľko na našom sklade držíme viac než 50 rôznych rozmerov a typov plachtových hál. Montáž haly si môžete urobiť aj svojpomocne, ale s montážou vám aj radi pomôžeme, či už telefonicky s našim technikom alebo prídu naši technici osobne. Vaša plachtová hala môže stáť už o 1-2 dni.

U nás máte aj možnosť prenájmu

Naše plachtové haly si nemusíte len kúpiť, viete si ich aj prenajať. Pokiaľ viete, že potrebujete halu len na určité obdobie, my vám prenajmeme túto plachtovú halu, avšak minimálna doba prenájmu musí byť 6 mesiacov. V prípade, že sa počas tohto obdobia, za ktoré máte plachtovú halu prenajatú rozhodnete, že ju chcete, môžete si ju od nás kedykoľvek za výhodnejších podmienok odkúpiť. Tu nájdete viac informácií ohľadom odkúpenia hál.

Výhody plachtových hál oproti iným skladom

Nižšie náklady

V porovnaní s tradičnými stavbami sú konštrukcie hál a cena plachtových hál oveľa nižšie. Je to atraktívna voľba pre všetkých s obmedzeným rozpočtom alebo pre tých, ktorí potrebujú skladový priestor čo najskôr.

Mobilita a prenosnosť

Plachtové haly sa dajú podľa potreby presúvať. Vzhľadom na to, že sa plachtové haly dajú jednoducho zmontovať a demontovať vám umožňuje využívať ich aj na iných miestach, ako boli pôvodne postavené a nainštalované.

Univerzálne využitie

Vďaka svojej univerzálnosti majú plachtové haly široké spektrum využitia od priemyselných či poľnohospodárskych skladov, po podujatia a obchodné účely. Taktiež môžu slúžiť ako prístrešky pre zvieratá a podobne. Ich výhodou je, že sa dajú rozširovať.

Minimálna údržba

Vzhľadom na to, že sú plachtové haly vyrobené z konštrukcie a sú prekryté PVC plachtou, ich údržba je nenáročná a vyžaduje si len občasnú kontrolu.

Využitie plachtových hál

Plachtové haly sú skvelým riešením, nakoľko majú univerzálne využitie. Nemusia slúžiť len ako sklady, ale využiť ich môžete aj v rôznych iných sektoroch.

Skladovanie

Tieto haly sa veľmi často využívajú aj ako skladovacie priestory. Vzhľadom na to, že máme v ponuke plachtové haly so šírkou až 21 metrov a dĺžka môže byť voliteľná, do takýchto hál sa zmestia aj skutočne veľké stroje. Skladovať tu ale môžete aj iný tovar ako napríklad výrobky, technológie, materiály a dokonca aj lode a lietadlá.

Priemysel

Plachtové haly majú v priemyselnom sektore široké využitie. Môžu slúžiť na skladovanie rôznych materiálov, ako montážne priestory, výrobné priestory, logistiku a distribúciu, opravovne alebo aj servisné centrá. Vzhľadom k ich univerzálnosti ich v priemyselnom sektore môžete využiť na čokoľvek.

Poľnohospodárstvo

V poľnohospodárskom sektore sa plachtové haly môžu využívať na skladovanie poľnohospodárskych produktov, strojov a zariadení alebo ako prístrešky pre zvieratá. Sú ideálne pre dočasné alebo trvalé skladovanie plodín, hnojív, krmiva a sena. Vhodné sú aj ako priestor pre agropotravinárske podujatia, ako farmárske trhy alebo výstavy. 

Jazdiareň alebo stajne pre kone

Univerzálnosť plachtových hál umožňuje využívať ich aj ako jazdiarne alebo stajne pre kone. Poskytujú chránený a krytý priestor pre trénovanie a ustajnenie. Vďaka modulárnosti plachtových hál je možné ich aj v prípade potreby rozširovať. Plachtové jazdiarne ponúkajú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a umožňujú jazdecké aktivity a trénovanie počas zlého počasia a zimy.

Kultúra, zábava a eventy

Plachtové haly sú výborným, ale hlavne aj obľúbeným riešením pre rôzne kultúrne, zábavné podujatia alebo eventy, ako sú napríklad festivaly, koncerty, výstavy. Na takýchto podujatiách môžu plachtové haly poslúžiť aj ako stánky s občerstvením a miestami na sedenie.

Na osobné účely

Plachtové haly si nemusíte zaobstarať len v prípade nejakej podnikateľskej činnosti alebo väčších eventov. Halu plachtovú si môžete kúpiť aj na svoj pozemok domov, kde ju môžete využívať ako garáž, skladový priestor, alebo ako dielňu v prípade, že ste kutilom. Najlepšou možnosťou sú v tomto prípade plachtové haly so šírkou 6 metrov.

Armáda a humanitárny sektor

V armáde a humanitárnom sektore sa plachtové haly využívajú ako dočasné základne, sklady humanitárnej pomoci, poľné nemocnice a podporné štruktúry v prípade krízových situácií. V týchto sektoroch sú plachtové haly ideálne pre rýchlu montáž, demontáž a prenosnosť.

Čo o našich plachtových halách hovoria zákazníci

Zdeno Profant
Zdeno Profant
December 5, 2023
Máme 3 haly od nich v priebehu dvoch rokov. Perfektne riešenie, profesionálny a ústretový prístup. Odporúčam
branislav krupa
branislav krupa
November 27, 2023
Do troch dní bola hala zmontovaná na pozemku, stroje a materiál uskladnené v suchu.. najlepšie riešenie ..
PhDr. Gabriela Mihalčatinová
PhDr. Gabriela Mihalčatinová
Apríl 15, 2023
Ústretový, milý majiteľ. Kvalitné haly za výborné ceny. Odporúčam.
Marián Franko
Marián Franko
Jún 23, 2022
Pan nam predal a montoval 3 haly, sme s nimi velmi spokojni. Uvazujeme o dalsej, budeme Vas kontaktovat.
Adam Holík
Adam Holík
November 14, 2021
Šikovný majiteľ , profesionálny prístup 👍
Petra
Petra
Apríl 17, 2021
Najlepšie ceny, skvelá komunikácia aj rýchlosť dodania a montáž.
Gabriela Adamcová
Gabriela Adamcová
Apríl 17, 2021
Super prístup aj rýchlosť dodania. Odporúčam.
Prezrite si našu prácu

Realizácia plachtových hál

Ponúkame predaj plachtových hál aj komplexnú inštaláciu. Na druhej strane, ak by ste si chceli tovar namontovať sami, môžeme vám priradiť iba jedného z našich zamestnancov, ktorý vám pomôže a dohliadne na montáž. Okrem toho ponúkame aj prenájom hál na krátkodobé a dlhodobé využívanie. 

Často kladené otázky

Máme predaných viac ako 450 hál na Slovensku, viac ako 200 rozmerov skladom, rýchle dodanie, telefonické poradenstvo, v prípade potereby aj kompletná montáž.

Konštrukcia 20 rokov +, plachtovina 650g 15-20 rokov, plachtovina 900g 20-25 rokov.

Ide o hrúbku nánosu PVC vrstvy. 900g plachtovina má cca o 5 rokov dlhšiu životnost. Pri halách šírky 10m,12m a viac dodávame už v štandarde 900g plachtoviny. Haly šírky 6m a 9m sú v 90% prípadoch kupované zákazníkmi v 650g vyhotoveniach.

Svojpomocne – zákazník si rieši stavbu haly sám za pomoci návodu na montáž, ktorá je súčasťou haly. Montáž majster – Zákazník dodá počet ľudí podľa vzájomnej dohody a my poskytneme montáž majstra s náradím potrebným k realizácii, ktorý bude dohliadať na výstavbu haly. Kompletná montáž- Zrealizujeme komplet montáž na kľúč.

Trvanie montáže je individuálne, záleží od veľkosti plachtovej haly. Väčšinu hál dokážeme zmontovať v priebehu 1-2 dní.

Áno, zákazník si môže osvetlenie prichytiť o konštukciu.

Biela plachta prepúšta viac svetla, v lete je v nej menej teplo. Zelená plachta je využívaná v oblasti poľnohospodárstva -viac zapadá do prostredia.

Ak cez zimu napadne na halu viac ako 10cm súvislej vrstvy snehu, tak treba tupým predmetom pobúchať po plachte z vnútra, aby sa sneh skĺzol, predídete tak nadmernému opotrebovaniu plachty, ktoré skracuje jej životnosť a v extrémnych prípadoch sa môže pod veľkou ťarchou snehu aj poškodiť.

Možností kotvenia sú buď do zeme a asfaltu, kde sa používajú kotviace roxory, alebo do betónu a kde sa používajú závitové tyče/ prievlačné kotvy

Ideálne je danú plochu zrovnať.

Vysokozdvižný vozík v prípade, že sa jedná o menšiu halu dá sa zložiť aj ručne.

Záleží od toho o aké vyhotovenie haly ide, ale pohybujú sa od 400-2000 kg.

Haly šírky 6m a 9m sú oblúkové a haly šírky 10m, 12m a viac majú tvar konštrukcie ‘’A’’.

Od 1 do 7 pracovných dní.

Samotnú halu, nezahŕňa dopravu, montáž ani kotvenie do betónu.

Atypické haly bohužiaľ nerobíme, ale máme veľa druhov hál, po zaslaní vášho rozmeru sa skúsime k nemu čo najviac priblížiť a navrhnúť tak pre Vás ideálne riešenie.

V prípade poškodenia sa dá zvariť alebo použiť PVC záplata.

Podľa zákona pre fyzickú osobu 2 roky a 1 rok pre právnickú osobu.

Áno, bude to nacenené individuálne.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára nižšie