Prístrešky pre kontajnery

Prístrešky pre kontajnery 6 x 6 x 2 m
Plachtové zastrešenie medzi 2 lodné kontejnery, šírka 6 m x dĺžka 6 m x výška 2 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 750 g/m2. Určené na celoročné vonkajšie používanie.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
1 790 € bez DPH
2 148 € s DPH
Detail produktu
750 g/m²
Prístrešky pre kontajnery 6 x 12 x 2 m
Plachtové zastrešenie medzi 2 lodné kontejnery, šírka 6 m x dĺžka 12 m x výška 2 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 750 g/m2. Určené na celoročné vonkajšie používanie.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
2 790 € bez DPH
3 348 € s DPH
Detail produktu
750 g/m²
Prístrešky pre kontajnery 8 x 6 x 2 m
Plachtové zastrešenie medzi 2 lodné kontejnery, šírka 6 m x dĺžka 6 m x výška 2 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 750 g/m2. Určené na celoročné vonkajšie používanie.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
Detail produktu
750 g/m²
Prístrešky pre kontajnery 8 x 12 x 2 m
Plachtové zastrešenie medzi 2 lodné kontejnery, šírka 6 m x dĺžka 12 m x výška 2 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 750 g/m2. Určené na celoročné vonkajšie používanie.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
Detail produktu
750 g/m²

V prípade, že vlastníte lodné kontajnery a potrebujete si zväčšiť svoje skladové priestory, nemusíte si nutne kupovať napríklad plachtové haly, ale môžete si zaobstarať prístrešok na takéto kontajnery. Vďaka tomuto flexibilnému riešeniu vám vznikne väčší skladový alebo pracovný priestor, ktorý odolá rôznym poveternostným podmienkam. Takéto prístrešky, ktoré sú namontované na týchto lodných kontajneroch môžu poslúžiť okrem skladu, aj ako garáže, dielne a iné úložné priestory.

Investícia sa vám do takéhoto prístrešku najviac oplatí hlavne v prípade, že ste vlastníkom lodných kontajnerov a hľadáte to najvýhodnejšie a najefektívnejšie riešenie. Ak však tieto kontajnery nie sú vo vašom vlastníctve, a vy potrebujete flexibilné a cenovo výhodné skladové priestory, rozhodne by ste mali porozmýšľať nad investíciou do plachtových hál. No a v prípade, že hľadáte len krátkodobejšie riešenie, kde potrebujete takéto skladové priestory na minimálne 6 a viac mesiacov, výhodným riešením pre vás môže byť prenájom hál.

Výhody prístreškov pre kontajnery

Jednoduchá montáž

Zastrešenie lodných kontajnerov pomocou našich prístreškov je veľmi jednoduché. Nemusíte sa obávať montáže, pokiaľ s ňou nemáte žiadne skúsenosti. Montáž týchto prístreškov na kontajnery nevyžaduje žiadne špeciálne odborné znalosti ani špeciálnu techniku. S každou dodávkou je zabezpečený manuál pre montáž prístrešku na kontajner, čo zaručuje jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu.

Flexibilita

Veľmi veľkou výhodou prístreškov na kontajner je aj to, že ho môžete jednoducho demontovať a opätovne zostaviť na inom mieste podľa vašich potrieb. Týmto spôsobom môžete rýchlo a efektívne získať ďalšiu funkčnú plochu pre vaše potreby skladovania, a iné aplikácie.

Cenovo výhodné riešenie

Ak máte takéto lodné kontajnery a zamýšľali ste sa nad tým, že potrebujete zväčšiť skladový priestor, nemusíte riešiť žiadnu zložitú výstavbu a stavebný materiál. Vzhľadom na to, že sa prístrešok montuje medzi dva kontajnery, dokážete si takto cenovo výhodne zväčšiť a zastrešiť priestor o šírku 6 alebo 8 metrov.

Ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Tieto prístrešky na kontajner poskytujú veľmi účinnú ochranu pred dažďom, vetrom, snehom a UV žiarením. Takže v prípade, že vám tento priestor pod prístreškom bude slúžiť ako napríklad pracovné prostredie alebo sklad, všetky uskladnené veci a osoby pri vykonávaní práce, budú medzi týmito kontajnermi chránené pred nepriaznivým počasím.

Ako sa dajú prístrešky pre kontajnery využiť

Výhodou prístreškov na kontajnery je, že majú univerzálne využitie. V podstate je len a len na vás, ako tento krytý priestor medzi dvoma kontajnermi využijete. Ďalším plusom je aj to, že si tento priestor medzi kontajnermi môžete zúžiť alebo rozšíriť. V ponuke máme rozmer šírky 6 a 8 metrov. Najčastejšie sa však prístrešky na takéto lodné kontajnery využívajú ako:

  • Sklad – tento dodatočný krytý priestor je ideálny na uskladnenie rôznych materiálov, náradia, techniky, strojov a podobne. Využitie prístreškov na kontajnery na skladovanie, pomáha udržať uskladnené veci v suchu a chráni ich pred poveternostnými vplyvmi.
  • Garáž – v prípade, že potrebujete uchrániť pred poveternostnými podmienkami autá, alebo rôznu inú techniku, vyriešiť to môžete aj vďaka takýmto prístreškom, ktoré si namontujete nad dva lodné kontajnery.
  • Pracovný priestor – tento krytý priestor môže slúžiť ako miesto na vykonávanie rôznych prác, opráv alebo ako dielňa. Vďaka flexibilite a jednoduchej montáži je možné rýchlo a bezproblémovo prispôsobiť tieto prístrešky na potreby vašej dielne a zabezpečiť ideálne podmienky pre vaše pracovné projekty.

Prečo si vybrať prístrešok kontajnery od nás

  • Pri kúpe prístreškov na kontajner od Hagro vám poskytneme plnú technickú podporu, a taktiež môžete využiť aj naše služby montáže. V prípade, že si pri svojpomocnej montáži nebudete vedieť poradiť, môžete zavolať nášmu technikovi, ktorý vám poradí.
  • Postaráme sa o to, aby ste svoj prístrešok na kontajner mali dodaný čo najskôr. Ako spôsob prepravy používame našu vlastnú dopravu, čo zaručuje, že tovar od nás obdržíte do 1 až troch dní.
  • Aj napriek tomu, že sú prístrešky na kontajner vyrobené z PVC plachty a odolných materiálov, ktoré zabezpečujú životnosť tohto prístrešku na viac ako 20 rokov, my vám garantujeme 2 ročnú záruku.
Zaujali Vás naše produkty?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

    Pri zaslaní konkurenčnej ponuky GARANTUJEME NIŽŠIU CENU.