Prístrešky pre zvieratá a seno

Prístrešok pre zvieratá 4 x 4 m
Montovaný prístrešok pre zvieratá šírka 4 m x dĺžka 4 m x výška 3,15m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 900 g/m2 s životnosťou až 30 rokov. Určená pre veľmi náročné celoročné vonkajšie použitie. Systém "2 v 1" pre zimné i letné využitie obsahuje základnú plachtovinu so sieťovinou + dodatočnú plachtu s okami pre vytvorenie celoplachtového prístrešku.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
1 800 € bez DPH
2 160 € s DPH
Detail produktu
900 g/m²
Prístrešok pre zvieratá 6 x 6 m
Montovaný prístrešok pre zvieratá šírka 6 m x dĺžka 6 m x výška 3,7 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 900 g/m2 s životnosťou až 30 rokov. Určená pre veľmi náročné celoročné vonkajšie použitie. Systém "2 v 1" pre zimné i letné využitie obsahuje základnú plachtovinu so sieťovinou + dodatočnú plachtu s okami pre vytvorenie celoplachtového prístrešku.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
2 900 € bez DPH
3 480 € s DPH
Detail produktu
900 g/m²
Prístrešok pre zvieratá 8 x 8 m
Montovaný prístrešok pre zvieratá šírka 8 m x dĺžka 8 m x výška 4 m s extrémne odolnou PVC plachtou gramáže 900 g/m2 s životnosťou až 30 rokov. Určená pre veľmi náročné celoročné vonkajšie použitie. Systém "2 v 1" pre zimné i letné využitie obsahuje základnú plachtovinu so sieťovinou + dodatočnú plachtu s okami pre vytvorenie celoplachtového prístrešku.
Skladom
Garancia najnižšej ceny
6 400 € bez DPH
7 680 € s DPH
Detail produktu
900 g/m²

Naše plachtové haly, ako prístrešky pre zvieratá alebo seno, sú výborným ekonomickým a efektívnym riešením, ktoré vám zabezpečí spoľahlivú ochranu vašich zvierat, dobytka, koňov alebo sena. Vzhľadom na to, že sú prístrešky pre zvieratá vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a extrémne odolnou PVC plachtou s gramážou až 900 g/m2, si môžete byť istý, že prístrešky pre dobytok či seno od Hagro.sk vám vydržia veľmi veľa rokov. Odolajú aj snehovej vrstve, dažďu alebo poveternostným podmienkam.

V našej širokej ponuke prístreškov pre seno alebo dobytok, ovce, kone, sliepky a podobne, nájdete rôzne rozmery, aby vyhovovali potrebám vašej farmy či hospodárstva. Výhodou je aj to, že tieto prístrešky pre zvieratá, dobytok a seno si môžete modulovo predlžovať po 2 metroch na ľubovoľnú dĺžku. Vďaka ich flexibilite a jednoduchej montáži sú ideálnym riešením pre krátkodobé alebo dočasné použitie, ako aj pre dlhodobú stabilnú ochranu.

Pre aké zvieratá sú prístrešky vhodné

Prístrešky, ktoré máme v našej ponuke môžete využiť takmer pre všetky druhy zvierat, Vďaka týmto prístreškom zabezpečíte svojim zvieratám komfort počas ich celoročného pobytu vonku. Najčastejšie sa však tieto prístrešky využívajú pre tieto zvieratá:

  • dobytok – ako napríklad ovce, kozy, kravy
  • prasatá
  • kone
  • drobné hospodárske zvieratá – sliepky, husi, kačky

A okrem toho, že naše prístrešky môžete využívať pre vyššie vymenované, alebo iné zvieratá, poslúžia vám napríklad aj ako stabilná a spoľahlivá ochrana na uskladnenie sena, krmiva či rôznej techniky.

Aké sú výhody plachtových prístreškov pre zvieratá

Plachtové prístrešky pre zvieratá ponúkajú každému chovateľovi a hospodárovi viacero výhod, vďaka ktorým sa do nich rozhodne oplatí investovať:

Plachtové prístrešky pre zvieratá a dobytok sú cenovo výhodné

V porovnaní s inými stavbami, ktoré by ste pre svoje zvieratá, dobytok alebo seno mohli zabezpečiť, sú práve tieto naše plachtové prístrešky neporovnateľne cenovo výhodnejšou alternatívou. Je to hlavne kvôli nízkym nákladom na počiatočnú investíciu a taktiež aj ich údržbu.

Môžete ho postaviť takmer kdekoľvek

Pri prístreškoch pre dobytok a zvieratá nemusíte riešiť, ako pri klasických stavbách, napríklad základy stavby. Výhodou týchto plachtových prístreškov je aj to, že si ich môžete postaviť na akomkoľvek spevnenom povrchu, ale aj napríklad na nespevnenom povrchu. To určite oceníte, pokiaľ si budete chcieť plachtový prístrešok pre svoje zvieratá postaviť napríklad na lúke.

Prístrešok v podobe flexibilného riešenia a rýchlej montáži

Plachtové prístrešky sa dajú veľmi ľahko presúvať na iné miesto v prípade, že ich budete potrebovať z nejakých dôvodov premiestňovať. Vzhľadom na to, že sa tieto plachtové prístrešky pre zvieratá dajú rýchlo namontovať a demontovať, máte možnosť flexibilne s nimi manipulovať v prípade, že svoje zvieratá a dobytok budete chcieť premiestniť.

Prístrešky vďaka odolným materiálom poskytujú spoľahlivú ochranu pre zvieratá

Plachtové prístrešky zvieratám, dobytku ale dokonca aj v prípade, že v nich skladujete seno, poskytujú kvalitnú a spoľahlivú ochranu pred dažďom, vetrom, snehom a slnkom. Materiály, z ktorých sú prístrešky pre zvieratá vyrobené, ako je PVC plachta (gramáž 750 g/m2 // 900 g/m2), a pozinkovaná oceľová konštrukcia, sú vysoko odolné pred nepriaznivým počasím, takmer bezúdržbové a s dlhou životnosťou.

Ich veľkosť si môžete prispôsobovať podľa potrieb

U nás nájdete v ponuke prístrešky pre ovce, kravy, kone, sliepky a iný dobytok s rozmermi 4x4m, 6×6 m a 8×8 metrov. Ak by ste potrebovali väčší rozmer, na objednávku vám vieme dodať aj prístrešok s rozmermi 10×10 alebo 12×12. Avšak čo sa týka samotnej dĺžky konštrukcie hál, nemusíte sa obávať, že je fixná. Veľmi veľkou výhodou našich plachtových prístreškov pre zvieratá je aj to, že v prípade potreby vám ich vieme modulovo rozširovať po 2 metroch, na takú dĺžku, ktorú potrebujete.

Prečo si vybrať prístrešok pre zvieratá od nás

  • Pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si prístrešok pre ovce, kone, kravy, sliepky, iný dobytok a zvieratá od Hagro, zabezpečíme vám vlastnú dopravu, vďaka čomu môžete tento prístrešok obdržať od 1 až do 3 dní (ak je produkt aktuálne na sklade).
  • Pomôžeme vám s montážou. Nie sme len predajcovia, ktorí vám produkt len predajú. Pokiaľ potrebujete pomoc s montážou, pošleme vám technikov, ktorí vám prístrešok pre vaše zvieratá alebo seno postavia.
  • Technická pomoc po telefóne. V prípade, že budete mať na nás akékoľvek technické otázky alebo otázky týkajúce sa montáže, môžete nám kedykoľvek zavolať a my sme pripravení pomôcť vám a zodpovedať na všetky vaše otázky.
  • Na našom sklade držíme viac ako 50 hál a prístreškov pre zvieratá v rôznych rozmeroch. To vám zaručuje, že pokiaľ chcete prístrešok čo najskôr, sme pripravení vám tovar odoslať čo najskôr, bez toho, aby sme čakali na naskladnenie.
Zaujali Vás naše produkty?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

    Pri zaslaní konkurenčnej ponuky GARANTUJEME NIŽŠIU CENU.