Haly na mieru

Hagro.sk je najväčším predajcom plachtových hál a montovaných hál na mieru na Slovensku. V našom sortimente nájdete stanové a oblúkové plachtové haly, ktoré sú vyrobené vo vopred zvolených rozmeroch. Ale čo ak hľadáte skladovací priestor s úplne inými rozmermi a nič z našej ponuky vám nevyhovuje? Aby sme vás nelimitovali, máme pre vás montované haly na mieru, ktoré vám dajú absolútnu slobodu pri navrhovaní vašich ideálnych priestorov.

Naše haly na mieru sú skonštruované z tých istých kvalitných materiálov a s rovnakou precíznosťou ako naše klasické plachtové haly. To znamená, že aj tieto montované haly na mieru vám vyrobíme z kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá bude prekrytá s odolnou PVC plachtou s dlhou životnosťou, ktorá presne prekryje rozmery vami želanej haly na mieru.

Rozdiel v týchto montovaných halách na mieru oproti tým, ktoré nájdete v stálej ponuke je len v tom, že vy si určujete rozmery podľa vašich individuálnych potrieb. Či už potrebujete halu s dĺžkou 15 metrov a šírkou 25 metrov, alebo obrovský sklad s rozlohou 500 metrov štvorcových, vieme sa dohodnúť a navrhnúť vám halu na mieru, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky.

Aké sú výhody montovaných hál na mieru?

 • Sloboda, čo sa týka rozmerov – aj napriek tomu, že máme v ponuke haly, ktorých dĺžka sa dá modulovo upravovať a predlžovať, šírka však zostáva taká, akú máme v ponuke. Avšak montované haly na mieru prinášajú úplnú slobodu v rozmeroch, vďaka čomu sa môžeme výrobou tejto haly na mieru priblížiť vašim požiadavkám.
 • Kvalitné materiály – nemusíte sa báť, že vám naše plachtové haly na mieru nevydržia dlho. Vďaka kvalitným a odolným materiálom, z ktorých sú vyrobené, sa naše montované haly na mieru pýšia dlhou životnosťou.
 • Mobilita hál na mieru – nesmiernou výhodou je aj to, že ak budete potrebovať svoju montovanú halu preniesť na iné miesto, z dôvodu sťahovania alebo iných dôvodov, nebude to žiadny problém. Túto montovanú halu na mieru môžete kedykoľvek demontovať, preniesť ju na ľubovoľné miesto, a opäť namontovať. 
 • Možnosť univerzálneho využitia – haly na mieru vám poskytujú obrovský počet možností, na ktoré ich môžete využívať. Či už ich chcete využívať ako skladové priestory, výrobné haly, garáže, hangáre, prístrešky pre zvieratá alebo na podujatia, na to všetko vám dobre poslúžia.
 • Nižšie náklady na stavbu – náklady na stavbu hál sú veľmi vysoké, nielenže treba materiál, ale treba myslieť aj na náklady spojené so stavbou (betón, výkopové práce a podobne). Pri halách na mieru vám stačí zabezpečiť si túto halu, ktorej cena je viac než priaznivá. Pre viac informácií o jej cene nás prosím kontaktujte, a na cene sa určite dohodneme.

Ponuka hál

Na čo všetko môžete použiť naše montované haly na mieru?

Plachtové haly na mieru nie sú len také obyčajné sklady. Sú to univerzálne stavebné konštrukcie, ktoré sa dokážu prispôsobiť rôznym požiadavkám a ponúknuť široké spektrum využitia. Vďaka svojej variabilite a odolnosti sa stávajú montované haly na mieru ideálnym riešením pre rôzne sektory a aktivity:

 • Priemysel a logistika – Montované haly na mieru slúžia ako priestranné a cenovo dostupné sklady pre rôzne druhy tovaru, materiálov a produktov. Ich robustná konštrukcia, prekrytá odolnou PVC plachtou zaručuje bezpečnosť uskladneného materiálu aj v náročných podmienkach.
 • Poľnohospodárstvo – V poľnohospodárstve nachádzajú haly na mieru uplatnenie ako sklady pre úrodu, krmivo, hnojivá a poľnohospodársku techniku. Zároveň chránia úrodu pred poveternostnými vplyvmi a umožňujú efektívne hospodárenie s priestorom.
 • Podujatia a obchod – Haly na mieru sa môžu stať aj dočasnými pavilónmi pre rôzne podujatia, výstavy, veľtrhy, firemné prezentácie, koncerty a ďalšie. Ponúkajú flexibilný priestor, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť aktuálnym potrebám.
 • Chov zvierat – Haly slúžia ako praktické prístrešky pre rôzne druhy zvierat (kone, kozy, ovce, svine). Zabezpečujú im ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia a vytvárajú komfortné prostredie pre ich chov.
 • Iné využitie – Okrem spomínaných oblastí sa plachtové haly dajú využiť aj na rôzne iné účely, ako napríklad garáže, dielne, športoviská, hangáre pre lietadlá a mnoho ďalších. To na čo bude slúžiť vám vaša hala na mieru, je už len na vás.

Prečo si vybrať haly na mieru od Hagro.sk?

 • Máme už vykonaných vyše 600 realizácií plachtových hál a sme najväčší predajca hál na Slovensku. Nepredávame len na Slovensku, ale naše haly poznajú aj v iných štátoch, ako Nemecko, Maďarsko, Česko, Chorvátsko, Portugalsko a iné, kde sme naše haly na mieru predali.
 • Na našom sklade máme vždy viac než 50 rôznych hál, aby ste ich mali doručené čo najskôr, v priebehu 1-3 dní. Ak ale máte záujem o haly na mieru, ktoré pre vás budeme musieť navrhnúť, jej dodanie vám zabezpečíme do 4 mesiacov, čo je stále priaznivý čas oproti tomu, ak by ste si chceli postaviť stavbu.
 • Nemusíte sa obávať, že stavba zostane na vás. Samozrejme, ak si chcete svoju montovanú halu na mieru postaviť vy, môžete a zároveň nás máte možnosť kedykoľvek kontaktovať v prípade, že pri stavaní nastanú nejaké nejasnosti. Avšak pokiaľ budete mať záujem, montovanú halu vám môžeme postaviť my.
 • O kvalite našich hál na mieru a iných produktov, ktoré máme v ponuke váš môžu presvedčiť aj naše certifikáty. Okrem toho na tieto montované haly na mieru máte záruku až dva roky.
 • Pokiaľ ste sa ešte úplne nerozhodli, či je pre vás hala na mieru to pravé orechové, môžete si od nás haly aj prenajať. Podmienka je, že hala musí byť prenajatá na minimálne 6 mesiacov, a počas celej doby sa my staráme o jej údržbu. Pokiaľ sa rozhodnete, že takúto halu chcete, môžete si ju od nás následne odkúpiť za výhodnú cenu.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o montovanú halu na mieru alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť a poskytnúť všetky potrebné informácie.

Vytvorte si priestor, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám s našimi montovanými halami na mieru. Spoľahnite sa na našu kvalitu, skúsenosti a profesionálny prístup.

Naše realizácie

Zaujali Vás naše produkty?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

  Pri zaslaní konkurenčnej ponuky GARANTUJEME NIŽŠIU CENU.